速游加速器绿色版

ساخت انواع بک لینک های ایرانی و خارجی در سایت های معتبر

速游加速器绿色版

فروش بک لینک خارجی و دائمی قوی و معتبر با اتوریتی بالا. شما می توانید با خرید بک لینک بدون هزینه زیاد سئو، سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورید. با خرید پکیج های بک لینک و ثبت رپورتاژ خبری ارزان قوی، انبوه و با کیفیت آشنا وب رتبه سایت خود را در گوگل افزایش داده و کسب و کار خود را رونق بخشید.

速游加速器绿色版

دریافت بیش از 4000 لینک معتبر
تومان950000
تومان950000

速游加速器绿色版

دریافت بیش از 500 بک لینک رپورتاژ
تومان550000
تومان550000

速游加速器绿色版

دریافت بیش از 80 بک لینک قوی
تومان350000
تومان350000

速游加速器绿色版

دریافت بیش از 500 لینک فالو
تومان350000
تومان350000

速游加速器绿色版

1- ابتدا از روی جدول بالا نوع بک لینک خود را مشخص کنید که خارجی یا ایرانی و سپس از هر کدام دائمی مد نظرتون هست یا ماهیانه و روی آن کلیک کنید. مثلاً بک لینک خارجی دائمی یا بک لینک ایرانی ماهیانه روی کادر دائمی سمت راست پایین و یا ماهیانه سمت چپ پایین جدول باید کلیک کنید.خرید بک لینک
2- سپس وارد فروشگاه بک لینک سایت می شوید که در آن فقط محصولات مورد نظر شما قرار دارد و می توانید از انواع مختلف بک لینک مثلا خارجی دائمی یک و یا چند محصول را انتخاب و خریداری کنید.
3- پس از انتخاب محصول روی افزودن به سبد خرید کلیک کنید.
4- در صفحه بعد سوالاتی از شما می شود که در همه سایت های فروشگاهی دیده می شود ولی در اینجا باید 3 گزینه دیگر را پر کنید یک نام سایت شما 2 کلمات کلیدی شما و 3 سایت هایی که می خواهید لینک شما در آنها درج شود.
5- سایت های ایرانی دارای لیست هستد که باید شماره ردیف آنها را در هنگام خرید در کادر نام سایت مورد نظر درج کنید مثلا ردیف 4 ، 8 ، 12، 29 و… که مشخص می شود کدام سایت ها مورد نظر شما هستند. چنانچه همه سایت ها را می خواهید در کارد نام سایت ها بنویسید کلیه سایت ها درج شود. توجه داشته باشید که تعداد خرید شما باید با تعداد سایت هایی که ارسال می کنید یکی باشد. اگر 10 بک لینک خرید می کنید باید 10 سایت را ارسال کنید نه بیشتر.
6- سایت های خارجی قابل انتخاب نیستند و براساس نوع و تعداد سفارش شما به شرکت خارجی ارسال می گردد و به صورت راندم و تصادفی انتخاب می شوند.
7- چنانچه گزینه بک لینک ماهیانه مد نظر شما هست آن هم به همین منوال انجام می گردد و پس از خرید و پرداخت وجه می توانید وارد پنل مدیریت خود شده و زمان پرداخت بعدی را به صورت کاملا دقیق مشاهده نمایید.
8- منظور از DA در لیست سایت ها دامین آتوریتی سایت هست و PA همان پیج اتوریتی. همانطور که می دانید هرچه این دو عدد به 100 نزدیکتر باشد کیفیت بک لینک بهتر خواهد بود ولی توجه داشته باشید که یک لینک سازی طبیعی باید از همه نوع اتورتی تقریباً بک لینک داشته باشد.

بک لینک هایی که در سایدبار قرار گرفته اند دارای قدرت بیشتری نسبت به لینک های صفحات داخلی می باشند. کلیه وب سایت های خارجی آشناوب دارای هزاران صفحه ایندکس شده در گوگل بوده و با درج لینک شما در یک وب سایت هزاران لینک برای سایت شما در گوگل ثبت خواهد شد.

速游加速器绿色版

آیا بک لینک باعث جریمه گوگل می شود؟

در جواب این سوال باید گفت که هم بله و هم خیر. در اصل نحوه لینک گذاری عامل اصلی در اخذ رتبه و یا عکس آن، جریمه گوگل می باشد. در صورتی که شما کاملاً طبیعی لینک گذاری کنید و آشنا با بروزرسانی های گوگل باشید می توانید بیشترین بهره را از بک لینک بگیرید. ما در این زمینه به شما کمک خواهیم کرد تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را کسب کنید.

آیا می توان در سایت های خارجی لینک فارسی گذاشت؟

در صورتی که از بک لینک داخل متن و یا رپورتاژ میخواهید استفاده کنید تنها باید به این اصل که متن موجود باید با کلمه کلیدی شما مرتبط باشد دقت کنید. گوگل دارای یک مترجم داخلی قدرتمند است و نیازی به اینکه متن فارسی باشد ندارد و می تواند تشخیص دهد که متن موجود با کلمه کلیدی (به هر زبان که باشد) مرتبط هست یا خیر. ما برای سفارشات رپورتاژ از متن جدید بدون کپی و رعایت اصول کپی رایت استفاده می کنیم.

کدام نوع بک لینک قوی تر و اثربخش تر است؟

پاسخ قطعی به این سوال نمی توان داد چرا که دایرکتوری بک لینک هر سایت با دیگری متفاوت است و بر همین اساس تعداد و نوع بک لینک های مورد نیاز ممکن است متفاوت از دیگری بوده و اثربخشی آن ها متفاوت باشد ولی در کل می توان گفت بروزرسانی اخیر گوگل نشانگر اثربخشی بک لینک های بلاگ رول یا همان سایدبار است. این گونه لینک ها بدلیل تکرار در تمامی صفحات وب سایت لینک دهنده می تواند اثربخشی بهتری نسبت به رپورتاژها و یا بک لینک های تک صفحه ای وب 2 یا ارتیکل داشته باشد.

اگر سایت من اور اپتیمایز شد باید چکار کنم؟

در برخی موارد متاسفانه کاربران بدون اطلاع درست از دایرکتوری لینک وب سایت اقدام به خرید بک لینک انبوه دائمی در سایت های خارجی مانند وب2 و امثال آن می کنند. به طور ساده تر می توان گفت که فرض کنید یک سایت برای کلمه کلیدی ایکس دارای بک لینک به تعداد 1000 تا می باشد و کاربر اطلاع دقیقی از آن نداشته و اقدام به خرید مجدد برای همان کلمه کلیدی می کند. این اقدام باعث اور اپتیمایز شدن لینک دایرکتوری در یک کیورد شده و الگوریتم بجای رتبه در آن کیورد آن را جریمه و به صفحات عقب دانگرید می کند. در این صورت اگر دسترسی به لینک دهنده دارید باید از او درخواست حذف لینک های اضافی و یا تغییر انکور تکست به کلمات دیگر بدهید و اگر دسترسی به ادمین سایت ندارید باید از طریق گوگل وبمستر تولز اقدام به حذف کامل لینک های اضافی بنمایید.

速游加速器绿色版

همانند بک لینک های ایرانی ماهیانه برخی از سایت های خارجی اقدام به فروش بک لینک در صفحات دارای اتوریتی و صفحه اصلی سایت خود می نمایند. این نوع بک لینک ها در سایدبار سایت و یا فوتر درج شده و صفحه ای که لینک شما در آن واقع می شود دارای اتوریتی است. این بک لینک ها کاملا همانند بک لینک های ایرانی دارای اثربخشی سریع قوی و قیمت آن نسبت به بک لینک های دائمی بالاتر است.

速游加速器绿色版

بک لینک های در سایت های WEB2.0-Wiki ، بک لینک آرتیکل Article Submission بک لینک های سوشیال، پروفایل و… که همگی در سایت هایی که رایگان هستند همانند بلاگر و… به صورت دائمی درج می شوند. این نوع بک لینک ها اکثرا به صورت انبوه فروخته می شوند و هزینه دریافت شده بابت وقت صرف شده برای درج لینک و یافتن سایت های رایگان از این نوع می باشد.

بک لینک های دائمی خارجی از نظر اثربخشی دارای قدرت بسیار کمی بوده و مدت زمان ایندکس و شناسایی موتورهای جستجوگر و تاثیر دادن برای رتبه بسیار بالا می باشد.این نوع بک لینک ها تا زمانی که وبمستر سایت خارجی آنها را از سایت حذف نکند به صورت دائمی باقی خواهد ماند. مانند بک لینک در پروفایل انجمن ها …..

速游加速器绿色版

چنانچه از آن عده افرادی هستید که هر کاری را می خواهید در نهایت دقت، ظرافت و تکنیک انجام دهید، اگر سایت شما و وقتی که صرف می کنید برایتان از اولویت بالایی برخوردار است. اگر می خواهید همیشه در هر کاری اول باشید و هزینه برایتان از رتبه مهمتر نیست ما به شما پکیج هرمی اختصاصی آشنا وب را معرفی می کنیم.

این پکیج از چندین لایه بک لینک های روی هم تشکیل شده که به مرور زمان رتبه سایت را به طور معجزه آسایی بهبود می دهد. مطابق الگوریتم بوده و هیچگونه نگرانی برای جریمه شدن نخواهید داشت (ما تضمین می کنیم).

چنانچه قصد خرید بک لینک را دارید حتماً به موارد زیر توجه داشته باشید.

速游加速器绿色版

یکی از فاکتورهای مهم ارزیابی رتبه سایت ها داشتن بک لینک در سایت های دیگر است. این بدان معنا نیست که تا جایی که می توانیم بک لینک خریداری کنیم بلکه منظور از الگوریتم از داشتن بک لینک این است که مطالب سایت شما دارای کیفیت بالایی است که سایت های دیگر برای ارجاع مطالب آن را به سایت شما لینک داده اند. بنابر این از همین عبارت می توان نتیجه گرفت که باید بک لینک با کلمات کیدی متنوع، در سایت های متنوع و در بازه زمانی طبیعی خریداری و درج شود.

از عبارات کوتاه تا جایی که می توانید استفاده نکنید و سعی کنید از کیوردهای بلند در شروع فرایند لینک سازی استفاده کنید و پس از اخذ رتبه در آن عبارت به سراغ کلمات کلیدی کوتاه تر و سخت تر بروید.

در اینجا قصد آموزش سئو را نداریم و تنها به همین نکات کلی اکتفا می کنیم و بهتر است اگر برای سئو سایت خود بک لینک خریداری می کنید حتما با یک سئوکار متبحر مشورت نمایید.

速游加速器绿色版

همانطور که می دانید بک لینک های دائمی به صورت رپورتاژ خبری و یا سوشیال چه به صورت آرتیکل و یا شبکه، لینک شما در صفحات جدید سایت ها قرار داده می شود و این صفحات جدید دارای PA=1 پیج اتوریتی 1 از 100 هستند و بنابراین نیاز به مدت زمان بیشتری برای ایندکس شدن و سپس اثربخشی رتبه در گوگل دارند.

همچنین به علت اینکه این صفحات خودشان هیچ بک لینکی ندارند و یا به عبارتی اتوریتی ندارند لذا تاثیر آن ها بسیار کمتر از بک لینک های ماهیانه است چرا که بک لینک های ماهیانه در صفحات دارای PA بالای 10 درج می شوند و هم زمان ایندکس کمتری لازم دارند و هم گوگل سریع تر این نوع بک لینک ها را ثبت می کند و در رتبه سایت شما اثر می دهد.

و لازم به ذکر است که کلیه بک لینک های دائمی خارجی در سایت ها به صورت رایگان درج می شوند و هزینه ذکر شده برای جمع آوری لیست بک لینک ها و درج آنها از نظر زمان وقت و پرسنل (درج برخی از بک لینک های دائمی به صورت ربات انجام می گیرد) می باشد.

بنابراین تشخیص این که کدام نوع بک لینک برای رتبه سایت شما مناسب تر است با سئوکاران محترم و خود شخص خریدار می باشد و ما موارد لازم را در پاراگراف بالا به صورت مختصر و مفید بیان کردیم. از نظر ما بک لینک های ماهیانه که در سایدبار یا فوتر درج می شوند دارای قدرت بسیار بسیار بیشتری از بک لینک های دائمی خارجی می باشند.

速游加速器绿色版

 • خرید بک لینک یا رپورتاژ شما از سایت لینک دهنده دارای Page Authority بالای 20 باشد.
 • خرید بک لینک یا رپورتاژ از سایت لینک دهنده دارای لینک های خارجی زیادی نباشد.
 • خرید بک لینک یا رپورتاژ از سایت لینک دهنده دارای بازدید بالا و رتبه الکسای مطلوبی باشد.
 • خرید بک لینک از سایت لینک دهنده دارای صفحات ایندکس شده بالای 5000 باشد. (در صورتی که درخواست خرید بک لینک site-wide را داشته باشید). ویکیپدیا – گوگل
 • خرید بک لینک خارجی انبوه حتماً علاوه بر دامنه اصلی بر روی صفحات داخلی نیز هدف گذاری شده باشد.بک لینک با میزان بازدید سایت همخوانی داشته باشد (این مورد تجربی است)
 • خرید بک لینک با میزان بازدید سایت همخوانی داشته باشد (این مورد تجربی است)
 • از فاکتورهای بررسی قدرت بک لینک فقط اتوریتی دامنه نیست DA بلکه پیج یا صفحه ای که لینک شما در آن درج می شود نیز باید دارای اتوریتی PA باشد. با خرید بک لینک های قدرتمند آشناوب رتبه خود را در گوگل تضمین کنید.

  توضیحات: بک لینک در سایت با اتوریتی بالای 60 تا 80 فقط با نام دامنه درج خواهد شد و در هر سایت فقط 3 لینک درج می شود نه بیشتر. پس از درج 3 لینک فروش بک لینک آن سایت تمام می شود بنابر این فرصت را از دست ندهید و هرچه سریع تر از این تخفیف استثنایی استفاده کنید. این سایت ها انحصاری بوده و فروش توسط ما انجام می شود.
  برای خرید پکیج فوق با ما تماس بگیرید. 09124269310

  速游加速器绿色版

  اگر بدنبال یک لینک سازی قوی و ماندگار هستید حتما بجای خرید پکیج های متنوع بک لینک خارجی دائمی از بک لینک های وب 2 استفاده کنید. سایت های وب 2 سایت هایی هستند که دارای الکسای بسیار عالی بوده و امکان درج مقاله در آنها وجود دارد. لینک در داخل متن دارای اثربخشی بیشتری نسبت به لینک های خارج متن می باشند. متن مرتبط با موضوع لینک شما اثر مضاعفی بر رتبه سایت شما خواهد گذاشت. بیشتر بخوانید….

  پکیچ های خرید بک لینک (فروش بک لینک و رپورتاژ)

  برای خرید پکیج های بک لینک، لینک بیلدینگ (لینک سازی) به موارد زیر توجه کنید:

 • سعی کنید از کلمات متفاوت بک لینک بگیرید و فقط روی یک کلمه نباشد.
 • بک لینک علاوه بر صفحه اصلی به صفحات داخلی نیز ارجاع داده شود.
 • زمان ایندکس شدن بک لینک ها در گوگل بیش از 45 روز می باشد. بنابر این برای اخذ نتیجه شکیبا باشید.
 • از عبارات بلند برای خرید بک لینک استفاده کنید و عبارات کوتاه که دارای رقابت بیشتری هستند را در مراحل بعدی انجام دهید.
 • خرید بک لینک از سایت های دارای اتوریتی بالای 20 باعث افزایش رتبه خوبی در سایت شما خواهد شد ولی توجه داشته باشید که نوسانات زیادی پس از درج بک لینک در رتبه سایت مشاهده می شود و پس از آن سایت به رتبه جدید خود ارتقاء خواهد یافت. بنابر این از عقب رفتن (دانگرید شدن) سایت پس از درج بک لینک نگران نباشید.
 • سعی کنید پس از خرید بک لینک، نوشته های سایت و یا صفحات سایت را افزایش دهید و از بازدید طبیعی برای ایندکس سریع تر بک لینک ها بهره ببرید.
 • توجه داشته باشید که بک لینک هیچ ضرری برای سایت و سئو نداشته و از فاکتورهای اصلی رتبه بندی گوگل است ولی بهتر است برای خرید بک لینک از نظر تعداد و نوع آنها حتماً با بک متخصص سئو مشورت گردد.
 • 速游加速器绿色版

  یکی از فاکتورهای مهم رتبه بندی سایت ها در بروزرسانی های الگوریتم گوگل داشتن بازدید واقعی است. اگر دقت کرده باشید برخی از سایت ها با داشتن تعداد بک لینک بسیار کم در رتبه های بالای گوگل قرار گرفته اند. اگر آنالیز دقیقتری انجام دهید متوجه خواهید شد که رتبه سایت بدلیل داشتن بازدید آنهاست.

  آشناوب با خدمات ارسال بازدید با ای پی های معدد و به تعداد انبوه تا 1 میلیون بازدید در ماه یکی از سرویس دهندگان حرفه ای در خدمات ارسال بازدید سایت با قیمت های بسیار نازل نسبت به رقبا می باشد. با سفارش سرویس ارسال بازدید علاوه بر اخذ رتبه در گوگل می توانید رتبه الکسا سایت خود را برای تبلیغات اینترنتی بهبود دهید. بهبود رتبه الکسا به صورت تضمینی انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  پست های ثابت با درج لینک به سایت شما به صورت یک خبر جدید که مخاطب را تشویق به خواندن آن کند رپرتاژ می گویند. بدلیل درج لینک در میان مطالب مرتبط با موضوع سایت شما اینگونه لینک سازی ها در سئو افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر مخصوصاً گوگل تاثیر بسزایی دارد.

  توجه:

  بک لینک های آشنا وب با نمونه کارهای مستند و واقعی است می توانید سایت های ارائه شده را چک کنید تا قدرت بک لینک های ما را متوجه شوید.

  速游加速器绿色版

  موز رنک توسط سایت seomoz ارائه می شود و تقریباً شبیه پیج رنک است و قدرت سئوی یک سایت را نمایش می دهد. موز رنک عددی بین 0.00 تا 9.99 می باشد. (یعنی همانند پیج رنک، ماکزیمم مقدار آن 10 می باشد)

  توجه شود که پیج آتوریتی و دومین آتوریتی نسبت به www حساس است و نتایج با www و بدون www متفاوت خواهد بود.

  از کجا باید پیج آتوریتی و دومین آتوریتی را پیدا کرد؟
  1- مرجع اصلی تعیین پیج آتوریتی و دومین آتوریتی آدرس زیر است:
  http://moz.com/researchtools/ose
  اگر در سایت عضو نباشید، محدودیت چک کردن پیج آتوریتی فقط برای 3 سایت را دارید که با عضویت و لاگین در سایت این محدودیت از بین خواهد رفت.
  2- از صفحه اختصاصی سایت آشناوب نیز می توانید برای بررسی رنک سایت استفاده کنید.
  بررسی DA-PA اتوریتی دامنه و اتوریتی صفحه

  نکته مهم: در صورت سفارش انبوه بک لینک حتماً در یک بازه زمانی نسبتاً طولانی درج کنید. کافیست به ما بگویید تا در طبیعی ترین حالت برای شما این کار را انجام دهیم.

  速游加速器绿色版

  فروش بک لینک انبوه قالب وبلاگ- خرید بک لینک انبوه دائمی- خرید بکلینک در سایت خبری- خرید بک لینک مرتبط با موضوع سایت
  خرید بک لینک در بلاگر- خرید بک لینک PBN
  بک لینک در شبکه های اختصاصی- بک لینک در سایت های غیر اسپمخرید بک لینک قوی

  چند نکته درباره خرید بک لینک

  برخی از مشتریان عزیز توجه به این نکته ندارند که بک لینک های خارجی دائمی هستند و نیاز به تمدید ماهیانه ندارند. یکی از محاسن بسیار درخشان بک لینک های خارجی این است که مشتری فقط یکبار هزینه می کند و با گذشت زمان وضعیت سایت بدلیل اینکه لینک های بیشتری در گوگل ایندکس می شوند بهتر و بهتر می شود.

  در صورتی که اگر از بک لینک های ماهیانه استفاده شود اگر یک ماه تمدید نگردند سایت شما دانگرید شده و رتبه از دست خواهد رفت.

  بنابر این تشخیص اینکه کدام نوع بک لینک بهتر است با خود مشتری و متخصصین سئو خواهد بود.

  نکته بعدی اینکه بک لینک های انبوه بهیچ وجه باعث اسپم شدن سایت نمی شوند. ولی باید یک تقارن و چگالی خاصی در بک لینک ها رعایت گردد. مثلاً اگر سایت دارای 2 صفحه ایندکس شدن در گوگل است نباید برای این سایت ضعیف تعداد 6000 بک لینک خریداری شود چون غیر طبیعی است.

  تعداد بک لینک باید با تعداد صفحات ایندکس شده هماهنگ باشد، با بازدید سایت هماهنگ بوده و بک لینک هایی که به صفحه اصلی داده می شود باید تقریباً به همان تعداد به صفحات داخلی نیز داده شود تا حالت تقارن چگالی و طبیعی بودن بک لینک ها از بین نرود.